Álláshirdetés Pilisvörösvár Város Polgármesteri Hivatalában gyámhivatali ügyintéző munkakör betöltésére

2010 . november 17 .

Pilisvörösvár Város Polgármesteri Hivatala 1 fő gyámhivatali ügyintézőt keres, egyetemi végzettséggel, állam- és jogtudományi doktori képesítéssel, lehetőleg gyámhivatali területen szerzett tapasztalattal.

A jelentkezni lehet fényképes részletes önéletrajzzal 2010. december 31. napjáig, Pilisvörösvár Polgármesteri Hivatal, 2085 Pilisvörösvár, Bajcsy-Zs. tér 1. sz. alatti címen.

Ellátandó feladatok: A gyermekvédelmi és gyámügyi feladat- és hatáskörök ellátásáról, valamint a gyámhatóság szervezetéről és illetékességéről szóló 331/2006.(XII.23.) Kormányrendelet 4-11 §- ai alapján a városi gyámhivatal feladat- és hatáskörébe utalt elsőfokú hatósági feladatok a kormányrendelet mellékletében (13.20. pont alatt) meghatározott illetékességi területen.

Részletes felvilágosítás 06-26-331-688-as telefonszámon kérhető.

Dr. Krupp Zsuzsanna
jegyző

Helyi időjárás

Előrejelzés febr. 1-7-ig : Ma hétfőn sok napsütés lesz kevés fátyolfelhővel az égen. Csapadék nem lesz, a szél gyenge marad csak. Kifejezetten nyugodt nap lesz. Reggel -7 fok, délután 5 fok várható. Kedden a nap első fel...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendkívüli ülésére 2020. november 2. napján (hétfőn) 16:30 órakor kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!