Értékesítő munkatárs állás

Ez a bejegyzés 2020. december 09. napon hatályát vesztette!

Pilisvörösvári telephelyünk műszaki áruházába tapasztalattal rendelkező, műszaki beállítottságú, jó fizikumú értékesítő kollégát keresünk!

A jelentkezéseket csatolt önéletrajzzal együtt fogadjuk a hr@timarvasker.hu e-mail címen keresztül!

Főbb feladatok:
• Vásárlókkal való kommunikáció, információszolgáltatás
• Szaktanácsadás
• Termékek bemutatása
• Támogatás az adott munkafolyamathoz megfelelő termék kiválasztásában
• Beérkező telefonok kezelése
• Készletbizonylat előállítása számlázó programban
• Műszaki áruházunkban található áruk kiadása, rendelése és feltöltése

A kolléga, akit keresünk:
• Kereskedelemben szerzett tapasztalattal rendelkezik
• Kedvesen, udvariasan kommunikál
• Tanulásra és fejlődésre nyitott
• Műszaki beállítottságú
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek rendelkezik
• Felelősségteljes, önálló munkavégzésre képes
• Hosszú távra tervez

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
• Kéziszerszámok, kisgépek ismerete
• Targoncakezelői vagy emelőgépkezelői végzettség
• Vectory számlázóprogram ismerete
• Magas szintű Microsoft Office ismeretek

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, stabil munkalehetőség, határozatlan idejű munkaviszony
• Egyműszakos munkarend
• Korrekt, pontos bérkifizetés
• Lehetőség a folyamatos tanulásra és fejlődésre
• Teljes 8 órás, bejelentett munkaviszony
• Elérhető negyedéves prémiumrendszer

Kereseti lehetőség: havi nettó 220.000 Ft + évközi juttatások.
Munkavégzés helye: 2085 Pilisvörösvár, Szent László u. 6.

Helyi időjárás

Előrejelzés febr. 1-7-ig : Ma hétfőn sok napsütés lesz kevés fátyolfelhővel az égen. Csapadék nem lesz, a szél gyenge marad csak. Kifejezetten nyugodt nap lesz. Reggel -7 fok, délután 5 fok várható. Kedden a nap első fel...

Folytatás >

Képviselő-testületi ülések

A Képviselő-testület következő rendkívüli ülésére 2020. november 2. napján (hétfőn) 16:30 órakor kerül sor a Polgármesteri Hivatal Tanácstermében.

Észrevételek

Ha bármilyen kérdése, észrevétele van a honlappal kapcsolatban, írjon a szerkesztőknek!